На Львівщині затвердили програму енергозбереження для населення

27 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 грудня, під час засідання сесії ЛОР затверджено Програму енергозбереження для населення, яка передбачає фінансування у 2017 році у сумі 18 млн грн.

За словами директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайла Мельника, прийнята програма містить нововведення: поділ території на чотири групи відповідно до фінансової спроможності територіальних громад, тобто мешканці бідніших районів отримають більшу частку відшкодування, а багатші – дещо меншу.

На сьогодні у всіх районах області триває робота з розробки нових програм на 2017 рік, які будуть долучатись до співфінансування з обласною і державною програмами, що сприятиме кращому задоволенню потреб мешканців.

Крім того, Михайло Мельник розповів, що програма передбачатиме особливості відшкодування витрат на встановлення обладнання альтернативної енергетики.

Варто зазначити, що цьогоріч програмою скористалися більш, ніж 7 тисяч мешканців області, і це сприяло додатковим інвестиціям в економіку Львівщини у розмірі понад 120 млн грн.

Програма демонструє свою ефективність і Львівщина залишається лідером в Україні з видачі кредитів на потреби енергозбереження для населення.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ