На Львівщині провели традиційний екомарафон "Подаруй життя ялинці"

26 грудня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Із початку грудня на базі Біосферного резервату "Розточчя" у Яворівському національному природному парку проходив екомарафон "Подаруй життя ялинці". У заході взяли участь більше 1200 осіб із 28 населених пунктів Яворівського району та міста Львова. Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, цього року програма включала декілька складових, зокрема опитування "Вивчення думки населення щодо збереження хвойних насаджень у новорічно-різдвяний період", конкурс "Новорічно-різдвяна листівка", а також майстер-класи "Різдвяний ангелик" та "Привітальна листівка".

Так, за результатами анкетування: 83,1%  опитаних вважає, що в кожній оселі на Новорічно-різдвяні свята повинна бути ялинка, 44,1 % ставлять живу ялинку, 50,1 %  – штучну, купують ялинку на ринку – 51,3%, приносять з лісу – 25,5 %. Серед опитаних 68,5 % впевнені, що обов’язково потрібно проводити екопросвітницьку роботу серед населення про роль хвойних рослин у житті людини та тварини. Як наслідок таких екобесід, 64,2 % респондентів готові купувати ялинки чи сосни, які спеціально вирощені для продажу дорожче, аніж ніж зрубану у лісі, але дешевше.

На конкурс "Новорічно-різдвяна листівка" надіслали роботи 143 учні загальноосвітніх шкіл Яворівщини. Серед них І місце отримала робота учня Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Варениці Максима, ІІ місце розділили між собою роботи учня Новояворівського НВК ЗОШ ІІ ст. Кобилецького Юрія та Вороцівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. Штойка Романа; ІІІ – місце віддали роботі учениці Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – Кондор Оксані.

Також, в ході марафону відбулись майстер-класи, де діти творили "Різдвяних ангеликів" та смакували подарунками від Святого Миколая.

Варто також зазначити, а сприяння департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної держадміністрації в кабінети біології  усіх освітніх закладів, які взяли активну участь в опитуванні, нададуть ілюстровані довідники "Рідкісні та зникаючі види рослин Львівщини".

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ



Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ