Активізація роботи народних домів та презентація культури області у світі, - голова ЛОДА про зміни у галузі культури

26 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Про пріоритети у мистецькій галузі та підсумки роботи області у культурній сфері за 2016 рік розповів сьогодні, 26 грудні, під час прес-конференції голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"За цей рік у всіх народних домах Львівської області провели декілька десятків тисяч заходів. Творчі звіти усіх районів області, які проводили на різних сценах Львова і підсумковий концерт кращих колективів на сцені Львівського оперного театру ще раз демонструє, що народний творчий потенціал мешканців Львівщини є чи не найпотужнішим в Україні , - зазначив Олег Синютка. - Ми також започаткували презентацію днів культури  Львівщини в різних країнах. Так, митці зі Львівщини відвідали 11 країн та провели 79 різних культурно-мистецьких заходів".

За його словами, всього у галузь культури цього року вкладено близько 90 млн гривень. За ці кошти у 80 народних домах області закуплено технічне обладнання, 26 аматорських колективів забезпечені новими сценічними костюмами, 22 бібліотекам придбали комп’ютери та проектори, а також купили автобус для потреб галузі культури області. Окрім того, у  194 народних домах провели  ремонтні роботи різної складності.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ