На автошляхах області проїзд забезпечено: працювало 68 одиниць снігоприбиральної техніки

25 грудня 2016р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

За оперативними даними, упродовж 24 грудня з 17:00 год – 25 грудня до 6:00 год дорожниками використано 550 тонн піщано-соляної суміші. Для очищення від снігу та обробки протиожеледними засобами на автомобільних дорогах загального користування працювало 68 одиниць спеціальної техніки. Проїзд автомобільними дорогами Львівщини забезпечено в повному обсязі.

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Львівській області. 

Служба автомобільних доріг у Львівській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної техніки водії транспортних засобів повинні забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Своєю чергою в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло зазначив, що дорожні служби та підприємства Львівщини, котрі обслуговують автомобільні траси на території області, готові до розчистки доріг від снігу, наявна також й достатня кількість посипних матеріалів. Загалом для розчистки та посипання доріг у всіх районах Львівщини готові близько 300 одиниць техніки.

Крім того, департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА нагадує, що у разі необхідності можна скористатися визначеними місцями тимчасового відстою автотранспорту. З їх переліком можна ознайомитися – тут.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ