Діти учасників АТО вирушили на екскурсію у Німеччину

23 грудня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Цього тижня двадцять шість дітей учасників антитерористичної операції поїхали на десятиденний відпочинок до Німеччини. За цей час дітлахи побувають на екскурсії у найцікавіших німецьких містах.

Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації.

"Діти побувають у шести містах, де на них очікуватимуть цікаві екскурсії, майстер-класи та навіть німецький діснейленд, - розповідає директор департаменту Поліна Лі. - Один день вони також проведуть у німецьких родинах".

Загалом закордонні канікули розпочнуться із відвідин музею у місті Ліндлар, де на час поїздки проживатиме група, а опісля – містечка Фрілінгсдорф. Наступного дня заплановані відвідини міста Кьольн та його знаменитого собору, а також музею шоколаду. Окрім цього у Кьольні дітлахи матимуть змогу відвідати ще один цікавий музей "Одиссеум".

Також діти побувають у Дюссельдорфі на програмі політичної школи у залі пленарних засідань Парламенту, відвідають місцевий зоопарк та послухають виступ українського музичного гурту "Тріода". Повернувшись назад до містечка Ліндлар, школярі матимуть змогу пройти майстер-класи із місцевим пекарем та ковалем прикрас. У місті Брюл на них чекатиме німецький діснейленд – парк "Фантазіяланд", де вони проведуть цілий день.

Згодом у Райнбаху дітей особисто прийматиме міський очільник, також на учасників туру чекатиме басейн. Католицьке Різдво діти зустрічатимуть у Ліндларі, де їм організують семінар із чаклунства. Останній день канікул школярі проведуть у німецьких родинах.

Зазначимо, що поїздка відбувається з ініціативи громадської культурно-просвітницької організації "Український дім" у Дюссельдорфі, за сприяння департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА. Комфортабельний автобус також надали благодійники.

Ключові слова:

АТОдітиекскурсії
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ