У Трускавці завдяки ДФРР створено першу в місті URBAN-бібліотеку

23 грудня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У місті Трускавець завершено реалізацію проекту за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) – проведено реконструкцію першої URBAN-бібліотеки по вул. Бориславській, 36.

Про це повідомили в департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, з ДФРР було профінансовано 896,5 тис грн, з місцевого бюджету – понад 110 тис грн. Близько 2 000 відвідувачів можуть постійно користуватися послугами бібліотеки.

"Завдяки проекту переобладнано в сучасну URBAN-бібліотеку приміщення Трускавецької бібліотеки-філії №1. Бібліотека має світлі, просторі і затишні зали, але в них не проводилися капітальні  ремонтні роботи з 1978 року – часу здачі цього приміщення в експлуатацію", - зауважив посадовець.

У рамках проекту замінили вікна та вхідні двері на металопластикові, утеплили фасад. Крім того, реконструювали та відремонтували внутрішні стіни, підлогу та стелю; замінили існуючі внутрішні електромережі та електроопалення; облаштували санвузол та технічно-господарське приміщення; створили площадку для літньої тераси; відремонтували сходи та облаштували пандус; придбали техніку, обладнання, меблі.

Успішна реалізація проекту створить у місті першу сучасну URBAN-бібліотеку, в якій можна буде розширити комплекс бібліотечно-інформаційних послуг – організовувати круглі столи, конференції, семінари, майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми, що приїжджають до Трускавеця, а також значно зекономити бюджетні кошти на комунальних послугах.

Слід зазначити, що роботи виконувало ТзОВ "Західбудком", заявником проекту виступив відділ культури Трускавецької міської ради.

Нагадаємо, в області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році реалізується 80 проектів на суму 222,5 млн грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ