"Святий Миколай в кожну оселю", - у Львові відбувся концерт для дітей

22 грудня 2016р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У понеділок, 19 грудня, у Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся благодійний концерт для дітей "Святий Миколай в кожну оселю". На захід запросили більше трьохсот дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та із малозабезпечених родин.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

За його словами, у рамках святкової концертної програми усі діти отримали подарунки від Святого Миколая – набори канцтоварів та солодощі.

Варто зазначити, що всього участь у заходах до Дня Святого Миколая, які організувала служба у справах дітей облдержадміністрації, взяли понад тисячу діток зі Львівщини.

Так, майже 700 дітей-сиріт та дітей, які виховуються в багатодітних та малозабезпечених родинах, діти, чиї батьки є учасниками АТО, а також вихованці НРЦ "Мрія" та Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 17 та 21 грудня відвідали вистави "В пошуках святого Миколая"від Львівського академічного духовного театру "Воскресіння". А 19 грудня для вихованців притулку для дітей служби у справах дітей організували свято "Миколай крокує до нас".

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ