Львів'янам розкажуть про внесок синів Франка у формування системи фізичного виховання на Галичині

21 грудня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У четвер, 22 грудня, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться урочиста Академія "Сини Івана Франка – перші українські фахівці руханки і змагу". Її організували з нагоди відзначення 160-річчя від народження Івана Франка. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, захід отримав таку назву, адже родина Каменяра, зокрема його сини Тарас і Петро, вихованці професора Івана Боберського, мали безпосередній стосунок до початків формування системи фізичного виховання і спорту у нашому краї.

"Цікавинками цієї урочистості, окрім виступів з науковими повідомленнями фахівців зокрема, львівських франкознавців та дослідників національної фізичної культури українців, гості матимуть змогу оглянути і експозицію особистих спортивних речей Петра Франка та зустрітися із нащадками родини Івана Франка", - розповіла Оксана Вацеба.

Також у заході візьмуть участь представники громадських організацій Львова – "Рідна Школа", "Пласт", "Карпатський лещетарський клуб", "Конгрес української інтелігенції"  та авторитетні особистості.

Захід розпочнеться о 16:00 год.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ