У Дрогобичі відкрили приміщення відремонтованого народного дому

20 грудня 2016р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

У вівторок, 20 грудня, у м. Дрогобич відбулося урочисте відкриття відремонтованого народного дому імені Івана Франка. У приміщенні здійснили реконструкцію фасаду, замінили вікна, аварійні ділянки даху і водостічні ринви та  встановили дашки. Загалом на ремонт витратили близько 920 тисяч гривень.

Зазначимо, народний дім відремонтовано в рамках угоди про співпрацю між Львівською облдержадміністрацією та ПАТ "Укргазвидобування". Згідно із угодою ПАТ "Укргазвидобування" виділило кошти на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів Львівщини. На капітальний ремонт цього народного дому, зокрема, витратили 922 тис грн, з яких 594 тис грн – кошти ПАТ "Укргавидобування" та 328 млн грн – кошти місцевого бюджету.

"Мені дуже приємно, що меморандум, який ЛОДА підписала з компанією "Укргазвидобування" на початку цього року, реалізований на 100%. На прикладі реконструкції цього народного дому люди мають змогу відчути підтримку вітчизняних компаній і побачити їх вклад у соціальні об’єкти краю, - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Реконструкція цього об’єкта була однією із першочергових, адже тут святкували 160-ту річницю з дня народження Івана Франка і загалом Дрогобиччина – регіон, де розпочиналася нафто- та газовидобування на Галичині".

За словами очільника області, у рамках угоди на реалізацію першочергових соціально-важливих проектів виділено коштів у розмірі 5 млн грн. За ці кошти у населених пунктах області реалізовують ряд проектів: на десяти об’єктах роботи уже повністю завершені. Зокрема освітлено центральну вулицю села Унятичі Дрогобицького району, збудовано баскетбольний майданчик в м. Яворові, реконструйовано систему опалення Храму УГКЦ Пресвятої Євхаристії в с. Купичволя Жовківського району, проведено капітальний ремонт покрівлі житлового будинку в м. Дашава Стрийського району та здійснено капітальний ремонт народних домів  у містах Дрогобич та Бібрка Перемишлянського району.

Голова Правління ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко розповів, що його компанія на сьогодні є найбільшим платником податків в Україні і найбільшим виробником газу і вирішила підтримати місцеві громади. "Таким чином ми вирішили зробити свій внесок у розвиток громади і виділити кошти на ремонт соціальних об’єктів. Хочу також подякувати за сприяння керівництву ОДА. Плануємо й надалі продовжити співпрацю: незабаром обговоримо подальші кроки і сплануємо наступну угоду", - зазначив він.

У рамках святкувань також  відбувся концерт за участі кращих колективів Дрогобиччини.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ