4-річна Аня Романчук із Нового Роздолу повернулася додому після лікування у Бостоні

20 грудня 2016р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У вівторок, 20 грудня, після тривалого лікування в Бостоні на Львівщину повернулась 4-рирічна Анна Романчук. ЇЇ життя американські лікарі рятували упродовж трьох місяців, після того, як у вересні дівчинка отримала численні опіки всього тіла.

"Попри дуже низькі шанси на виживання, американські лікарі взялися рятувати дівчинку. Зараз після майже 20 операцій і трьох місяців проведених у відділенні інтенсивної терапії, Аня говорить, усміхається, і потрохи ходить", - розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

За його словами, більшу частина витрат із транспортування Ані до однієї з клінік у США покрили за рахунок фонду Товариства Червоного Хреста, а лікування забезпечила приймаюча лікарня у Штатах.

Нагадаємо, що у вересні дівчинка отримала серйозні опіки через дитячі пустощі з вогнем. На Ані зайнявся одяг і полум’я завдало 65% опіків тіла, з них лікарі діагностували 50% - глибоких і важких. Дитина була у критичному стані у реанімації 8-ї лікарні м. Львова, де за її життя боролися українські медики. Але рятувати її в Україні навряд чи вдалося б, адже для порятунку дитини потрібні були дорогі ліки.

Зауважимо, в бостонській клініці не вперше рятують українських дітей, які отримали важкі опіки.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ