У Львові відкрили нове приміщення Територіального управління державної судової адміністрації України

16 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 16 грудня, у Львові, на вул. М. Драгоманова, 25, відбулося урочисте відкриття нового приміщення Територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області. Участь у заході взяли голова Державної судової адміністрації України, представники обласної влади, начальники територіальних управлінь державної судової адміністрації.

Із вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

"Цьогоріч на Львівщині відкрили та розширили близько 70 різноманітних суб'єктів господарської діяльності. Сьогодні відкриваємо приміщення ще однієї адмінбудівлі. І це свідчить про те, що наш регіон розвивається і прямує в Європу, - зазначив Ростислав Замлинський. - Також хочу привітати усіх працівників суду із пройдешнім професійним святом і наголосити на важливості судової реформи для розвитку громади, а також економіки області".

Під час урочистої частини відбулося освячення приміщення.

Також за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову правової держави та з нагоди Дня працівників суду подяки голови облдержадміністрації отримали заступник начальника територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник та завідувач сектору з питань управління об'єктами державного майна Зорян Курдибан.

Опісля усіх урочистостей відбулася нарада за участі голови Державної судової адміністрації України та голів судів.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ