У Львівській ОДА обговорили питання підготовки до перших місцевих виборів у шести ОТГ

16 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА, Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації

У п’ятницю, 16 грудня, у приміщенні облдержадміністрації за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась нарада з питань підготовки до місцевих виборів, які відбудуться уже цієї неділі в шести об’єднаних територіальних громадах.

Ростислав Замлинський наголосив на необхідності дотримання чинного виборчого законодавства та закликав усіх негайно реагувати на можливі порушення. Також він наголосив на тому, що керівництво районних державних адміністрацій зобов’язане вжити всіх необхідних заходів для забезпечення правопорядку під час виборів, сприяти роботі дільничних виборчих комісій, аби вибори пройшли демократично, організовано та чесно.

Учасники також заслухали інформацію про стан підготовки до виборів від керівників Кам’янка-Бузького, Мостиського, Пустомитівського та Старосамбірського районних державних адміністрацій, відповідальних за проведення виборів, а також голів районних, Мостиської і Судовишнянської міських, Нижанковицької селищної, Жовтанецької, Давидівської та Шегинівської сільських виборчих комісій. Так, за словами доповідачів, підготовка до виборів відбувається на належному організаційному рівні.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ