У Городку відкрили сучасний завод із виробництва тротуарної плитки

15 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 15 грудня, у Городку на базі ТОВ "Озон" відкрили новий потужний завод із виробництва тротуарної плитки та бетонних виробів. Участь у відкритті виробничої лінії взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка, керівництво району та міста, а також працівники підприємства.

"Дуже тішить, що цей завод створили українці і для українців, а за якістю виготовленої продукції та умовами праці він не поступається європейським підприємствам. Ви демонструєте всьому світу, що ми і ніхто інші – господарі на своїй землі, - зазначив під час урочистого запуску виробництва голова Львівської ОДА Олег Синютка. -  Щотижня на Львівщині ми відкриваємо нове підприємство. Завдяки таким компаніям українці мають можливість працювати у комфортних умовах і отримувати гідну заробітну плату у себе вдома, а не виїжджають за кордон".

Так, за словами директора та співзасновника підприємста "Озон" Олега Когута, проектна потужність підприємства – 350 тис м2  на місяць. Ринок збуту – це перш за все Львівщина, Франківщина, Закарпаття, Рівненщина, Волинь, а також Чернівецька та Тернопільська області. Обсяги реалізованої продукції за 2015 рік – 47,35 млн грн, за 10 місяців 2016 року – 66,2 млн грн.

Всього на заводі працює 120 осіб. У новому цеху працюватимуть ще 16, оскільки виробництво тут повністю автоматизоване. За одну робочу зміну у цеху вироблятимуть 1,5 тис м2 бетонних виробів.  За словами Олега Когута, на розширення виробничих потужностей підприємства витратили близько 29 млн грн.

Довідково:

Основний вид діяльності компанії "Озон" – виробництво будівельних виробів з бетону, бруківки дорожньої та тротуарної. Підприємство працює в галузі виробництва тротуарної плитки методом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Важливою ланкою діяльності фірми “Озон” також є виробництво віброплит, які застосовуються для ущільнення ґрунту та укладанння асфальту. У 2008 році на ринок вийшла нова продукція торговельної марки “Озон” – дорожні бордюри та два типи газонних поребриків довжиною 1000 мм.

У 2012 року ввели в експлуатацію другий завод з виробництва фігурних елементів мощення, а також бетонних префабрикатів – бордюрів, поребриків, клумб, палісадів та іншої продукції з напівсухого бетону. Завод укомплектовано бетонним вузлом, який повністю задовольняє потреби виробничої лінії, даючи можливість виробляти близько 45 м3 бетону за годину.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ