На Сокальщині відбулося свято "Ми маємо талант"

14 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Днями у селі Забужжя Сокальського району відбулося справжнє дитяче свято "Ми маємо талант". У рамках мистецького таборування для дітей організували цікаву програму зі святковим концертом та майстер-класами. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"Присутніх у цікавій формі відеоролика ознайомили із тим, як навчаються, працюють та відпочивають мешканці Забужжя. Також організатори презентували святкове шоу і кастинг майстерності, - розповідає директор департаменту Христина Береговська, - Забужжанам було що продемонструвати, адже село славиться своїми талантами. Це і танці, і спів, і декламування віршів, веселі та повчальні сценки".

Концерт у Народному домі продовжився виступами виконавців, відомих не лише Сокальщині, а й за її межами: вокального квартету "Благословення", юного акордеоніста-віртуоза Назарія Куртяника, сім’ї Матвіїв та ін. На дітей також чекали майстер-класи з кулінарії, гончарства, виготовлення з повітряних кульок різноманітних тваринок.

Слід зазначити, що захід відбувся за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, БО "Львівська освітня фундація", церковної громади храму Св. Архистратига Михаїла.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ