Представників громад навчали залучати кошти донорських організацій, - тренінг в ЛОДА

13 грудня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У понеділок, 12 грудня, у Львівській ОДА завершився вже другий семінар із написання проектів та залучення ресурсів донорських організацій. Учасниками навчань стали 28 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

"Представники районів та громад ознайомились із правилами формування проектів, оформлення аплікаційної заявки, вимогами до складання бюджету та видами донорської допомоги, - розповідає директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліна Лі. - Отримані знання вони закріпили на практичних завданнях. Зокрема, учасники мали змогу самостійно сформулювати мету, завдання та заходи у рамках проекту, а також окреслити бажані результати від його реалізації".

За словами Поліни Лі, такі навчання також мотивують громадян подавати проекти, які у подальшому сприятимуть розвитку районів та Львівщини загалом.

Варто додати, що у наступному 2017-му році також заплановані щонайменше 7 таких навчальних семінарів, що дозволить покращити якість підготовки проектів та збільшити їх кількість.

Організатор семінару – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренер – співзасновник та голова ГО "Центр громадянських ініціатив" Віталій Загайний.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ