На Львівщині активна молодь з усієї України обговорювала реалізацію спільних проектів

13 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж 9-11 грудня на Львівщині тривав всеукраїнський семінар для молодіжних центрів "Оцінка. Розвиток. Партнерство". Захід зібрав 25 представників з різних куточків України.

Про це повідомили у Львівському обласному молодіжному центрі.

"Протягом трьох днів учасники ділилися успішним досвідом діяльності, напрацьовували інструменти та механізми ефективнішої роботи для втілення молодіжних ініціатив, аналізували найвагоміші проблеми та пропонували їх вирішення, а також спланували основні кроки для покращення комунікації між молодіжними центрами та об’єднання зусиль для реалізації майбутніх спільних проектів", - зазначив директор Львівського обласного молодіжного центру Андрій Ковальський.

Так, основна мета зустрічі полягала у налагодженні "горизонтальної співпраці" між молодіжними центрами України, щоб зробити їхню роботу ефективнішою.

За словами Андрія Ковальського, вже створено майданчик для комунікацій та обміну ідеями в соціальній мережі Фейсбук, а також розпочалась робота над напрацюванням спільної бази контактів та матеріалів.

У наступному році планують також започаткувати програму обміну між волонтерами та працівниками Молодіжних центрів України, проводити онлайн конференції, а також провести не менше двох подібних зустрічей для аналізу досягнень та планування подальшої спільної роботи з залученням більшої кількості учасників.

Варто зазначити, що ініціатором та організатором заходу виступив Львівський обласний молодіжний центр.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ