Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів щорічні загальні збори

12 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 9 грудня, в приміщенні Музейно-культурного комплексу пивної історії “Львіварня” відбулися чергові щорічні загальні збори членів Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Керівники іноземних та вітчизняних компаній обговорювали результати поточного року та спланували діяльність Асоціації на 2017 рік. Участь у заході взяв перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Посадовець, серед іншого, відзначив величезний внесок Асоціації у розвиток бізнес середовища та створення інвестиційного клімату, а також розповів про результати спільних проектів і важливість чесного та прозорого ведення бізнесу.

"Ваша конструктивна критика та пропозиції як можна вирішити ту чи іншу проблему,  готовність працювати на благо як області,  так і України в цілому, мотивує нас працювати все сумлінніше і краще, ми готові допомагати і бути вам підтримкою", - зазначив перший заступник голови ЛОДА.

Від імені 140 учасників Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Ростиславу Замлинському вручили подяку за покращення бізнес-клімату та залучення інвесторів.

Ключові слова:

бізнесзустріч
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ