Школа культурного менеджменту, – на Львівщині навчали працівників бібліотек, музеїв та народних домів

10 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Цього тижня, 5-9 грудня, працівники галузі культури Львівської області пройшли спеціальне навчання – Школу культурного менеджменту. Учасниками тренінгів стали бібліотекарі, фахівці музейної справи та народних домів. Загалом покращити свої знання та вміння для розвитку культурної діяльності виявили 90 осіб.

Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, який й організував ці навчання спільно зі Львівською національною академією мистецтв.

"Ідея створити таку школу виникла після нарад за участі музейників, бібліотекарів, працівників народних домів, шкіл з очільником Львівщини Олегом Синюткою, - розповідає директор департаменту Христина Береговська. - Тому навчальну програму ми сформували таким чином, щоб забезпечити найефективнішу комунікацію із представниками кожної культурної організації: бібліотеки, музею чи народного дому". 

Зокрема, у понеділок-середу слухачам Школи культурного менеджменту читали тематичні лекції, а у четвер спікери вже навчали їх, як створити успішний проект. "Для засвоєння отриманих знань у п'ятницю відбулися практичні заняття: учасників поділили на групи, які працювали над своїми проектами. Завершилась презентацією вже готових проектів та врученням сертифікатів", - говорить Христина Береговська.

За її словами, у 2017-му році також заплановано сформувати більш розширений курс подібних навчань.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ