"Вільна людина у вільній країні": на Львівщині формують вітчизняну еліту

9 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 9 грудня, у рамках програми "Створення Університету Розвитку Особистості" для медичних працівників і держслужбовців відбувся перший захід засадничого характеру І тренінгового циклу "Вільна людина у вільній країні" з формування вітчизняної еліти.  

З вітальним словом до учасників звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. "Ви є щасливі в трьох розуміннях: ви – молоді люди, і все є перед вами; ми – маємо в державі моральних авторитетів, з якими можна порадитися і обговорити фундаментальні речі; сьогодні соціальні ліфти настільки відкриті, що людина, яка має потенціал, може дуже швидко досягнути бажаного результату", - наголосив очільник області.

Крім того, Олег Синютка закликав молодь не розмінюватися на дрібниці і реалізовувати свої мрії.

Серед запрошених спікерів І тренінгового циклу "Вільна людина у вільній країні": журналіст, письменник, телеведучий, документаліст., шеф-редактор часопису "Український тиждень" Юрій Макаров;  голова ВГО "Фундація конструктивних ініціатив "Третя сила", очільник навчально-просвітницької платформи "Сходи в майбутнє" Ігор Найда та ін.

"Ми започатковуємо Цикл "Сходи самореалізації" науково-освітньої Платформи "Сходи в майбутнє", - розповів директор БФ "Крайовий реабілітаційний комплекс м. Стрий" Володимир Романів. - Випускники стануть ядром для формування Університету Розвитку Особистості, очільниками стратегічних напрямів розвитку держави, провідниками вітчизняних наукових шкіл, керівниками владних структур усіх рівнів і, головне, – будуть кураторами розвитку подальших поколінь, носіями Коду дієвого українства".

Ключові слова:

елітатренінг

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ