Олег Синютка зустрівся з Президентом Світового Конґресу Українців

8 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У середу, 7 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з Президентом Світового Конґресу Українців (СКУ) Евгеном Чолієм, директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком і членом ради директорів СКУ Оксаною Винницькою. Сторони окреслили основні напрямки співпраці.

Зокрема, обговорили програму заходів відзначення 50-річчя СКУ, які наступного року відбуватимуться у Львові, та домовилися про створення спільної робочої групи з підготовки. "Наступного тижня відбудеться спільне засідання представників Світового Конґресу Українців та облдержадміністрації для більш детального аналізу майбутньої співпраці. Йдеться, зокрема, про здійснення інформаційної кампанії зв’язків діаспори і України", - заявив Евген Чолій.

Крім того, гості озвучили ідею можливої прем’єри фільму про Голодомор "Гіркі жнива" у місті Львові та деталі її організації. Сторони торкнулися й питання законодавчого врегулювання зовнішньої трудової міграції. А також вони обмінялися думками про проект гуманітарних ініціатив СКУ – Школу реабілітаційної медицини при Українському Католицькому Університеті в контексті її розвитку.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ