Хорова дитяча школа "Щедрик" відзначила 25-ліття

6 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Цими днями у міському будинку культури Стрия відбулись урочистості з нагоди 25-річчя Стрийської хорової дитячої школи "Щедрик". Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

"Завдяки цьому хору люди відкривали для себе багату музичну палітру героїчних пісень повстанської армії, стрілецтва, знайомились з високою духовною спадщиною Михайла Вербицького, Артема Веделя, Максима Березовського, - зазначила директор департамент Христина Береговська. - Кожен їхній концерт,  де б він не відбувався – на маленькій сільській сцені, чи у великому палаці, проходив на високому рівні".

Колектив "Щедрик" був учасником Регіональних фестивалів "Хваліте Господа з небес" у Львові, дипломантом ХХ Міжнародного конкурсу колядок в польському місті Кросно та Різдвяного фестивалю "Велика коляда" в Домініканському соборі Львова. 

Хор хлопчиків "Щедрик" створили у 1971 р. на базі будинку вчителя Стрия. Колектив створили з ініціативи члена спілки письменників України, заслуженого працівника культури України Віктора Романюка, а першим диригентом хору став Ігор Циклінський – нині заслужений діяч мистецтв України.

Ключові слова:

річницясвяткуванняхор
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ