У ЛОДА підписали меморандум у галузі екології, охорони довкілля та утилізації відходів

5 грудня 2016р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 грудня, Львівська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю і наміри у галузі екології, охорони довкілля та утилізації відходів із міжнародною компанією ZERRINGER SOLUTIONS Limited. Підписи під документом поставили заступник голови ЛОДА Ірина Гримак і президент компанії ZERRINGER SOLUTIONS Limited Девід Болтон.

На початку зустрічі заступник голови ЛОДА зауважила, що підписання меморандуму – це перші плоди подальшої плідної співпраці, яка може стати дуже об’ємною, зважаючи на напрямки діяльності компанії.

Крім того, Ірина Гримак повідомила, що до 10 грудня ЛОДА оголосить міжнародний конкурс із проектування і будівництва сміттєпереробного комплексу на трьох територіях. "Ми хочемо випробувати декілька варіацій застосування технологій сміттєпереробки", - пояснила Ірина Гримак.

Слід зазначити, що ZERRINGER SOLUTIONS Limited авторизована компанією FITON (Канада) та здійснює діяльність у сфері екології та будівництва промислових підприємств, відновлення ділянок під будівництво, рекультивації забруднених земель.

"Облдержадміністрацією попередньо було проведено зустрічі з представниками компанії FITON (Канада), - зазначив в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук. - FITON входить у групу міжнародних компаній, які працюють у галузі екології, зокрема рекультивації ґрунтів забруднених промисловими відходами. Компанія FITON у своїй діяльності використовує провідні світові технології".

Співробітництво в рамках меморандуму спрямовуватиметься, зокрема на залучення міжнародних фінансових інститутів на розвиток інфраструктури у Львівській області у галузі екології та заохочення інвестицій; формування та реалізацію наукових, технічних і технологічних програм розвитку важливих напрямків екологічного сектора і взаємне застосування результатів спільної діяльності; обмін фахівцями з питань екології і провідних технологій з утилізації відходів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ