Діти Героїв АТО зі Львівщинии відпочивають у Польщі

5 грудня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Днями діти учасників АТО та Революції Гідності зі Львівщини відправились на відпочинок до Польщі. У Кракові діти проведуть чотири пізнавально-розважальні дні. Про це повідомили організатори акції.

Діти захисників України візьмуть участь у  цікавих екскурсіях та майстер-класах, відвідають історичні замки та  музеї, а також стануть учасниками "Піца-вечірки" та "Зустрічі із солодощами". Окрім того, маленькі гості зі Львівщини побувають у місцевому храмі, де разом зі священнослужителями молитимуться за мир і добробут в Україні.

У Кракові дітками опікуватиметься Президент та Віце-президент Міжнародного благодійного фонду "Жертвам війни в Україні" Христина Потапенко та Олександр Гавріш.

До слова, поїздку до Польщі для діточок організувало Благодійне товариство "Мій тато захищає Україну" спільно із Міжнародним благодійним фондом "Жертвам війни в Україні", Всеукраїнською відкритою лігою змішаних єдиноборств "RealFightPromotion", за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ