Діти Героїв АТО зі Львівщинии відпочивають у Польщі

5 грудня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Днями діти учасників АТО та Революції Гідності зі Львівщини відправились на відпочинок до Польщі. У Кракові діти проведуть чотири пізнавально-розважальні дні. Про це повідомили організатори акції.

Діти захисників України візьмуть участь у  цікавих екскурсіях та майстер-класах, відвідають історичні замки та  музеї, а також стануть учасниками "Піца-вечірки" та "Зустрічі із солодощами". Окрім того, маленькі гості зі Львівщини побувають у місцевому храмі, де разом зі священнослужителями молитимуться за мир і добробут в Україні.

У Кракові дітками опікуватиметься Президент та Віце-президент Міжнародного благодійного фонду "Жертвам війни в Україні" Христина Потапенко та Олександр Гавріш.

До слова, поїздку до Польщі для діточок організувало Благодійне товариство "Мій тато захищає Україну" спільно із Міжнародним благодійним фондом "Жертвам війни в Україні", Всеукраїнською відкритою лігою змішаних єдиноборств "RealFightPromotion", за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ