На Самбірщині представили новостворену місцеву пожежну команду

3 грудня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 3 грудня, у с. Містковичах, на території Бабинської ОТГ, за участі представників влади та громадськості, відбулося представлення новоствореної  місцевої пожежної команди. Відтепер безпеку 5 тисяч мешканців на території 10 населених пунктів гарантуватиме команда із 8 пожежних.

Участь у представленні пожежної команди взяв і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Він зокрема, привітав мешканців громади із новою пожежною дружиною. "Створення пожежної команди у громаді – запорука миру, спокою і добра у кожній домівці", - наголосив очільник Львівщини.

Місцева пожежна команда Бабинської територіальної громади розташовуватиметься у приміщенні адмінбудинку колишньої Містковицької сільської ради. Його відремонтували та облаштували опалення. Окрім цього, для пожежної техніки спеціально побудували гараж. На реконструкцію, добудову, навчання пожежників та придбання для них спецодягу залучили кошти сільського бюджету у розмірі 200 тис грн. Надали рятувальникам і службовий автомобіль. Утримання пожежної частини відбуватиметься за кошти громади.

Нагадаємо, 8 квітня 2016 року було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською облдержадміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Відповідно до Меморандуму розроблено План реалізації основних заходів пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення спроможних територіальних громад.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ