Зелений туризм, приватні садиби, туристичні шляхи: на Жовківщині обговорили перспективи розвитку району

1 грудня 2016р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 грудня, на Жовківщині відбувся черговий семінар у рамках реалізації проекту програми європейського партнерства MATRA за підтримки уряду Нідерландів. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

У зустрічі взяли участь представники облдержадміністрації, керівники району, місцеві громадські лідери, представники фермерських господарств, керівники туристичних груп, а також лідери громадських платформ Волинської, Київської та Полтавської областей.

Учасники семінару зокрема, обговорили перспективи розвитку сільського зеленого туризму, досвід функціонування приватних готелів (садиб) у Жовківському районі, його туристичні шляхи у національній мережі, перспективи транскордонного співробітництва для району, а також проектні ідеї.

Нагадаємо, на пілотних територіях у чотирьох регіонах України – у Львівській, Волинській, Київській і Полтавській областях, – створили громадські платформи для реалізації Проекту європейського партнерства MATRA. Його метою є забезпечення участі громад у впровадженні державної політики розвитку сільського господарства та сільських територій.

До слова, Жовківський район обраний пілотною територією для реалізації Проекту на Львівщині. У рамках реалізації проекту вже сформована Жовківська платформа, а її лідери напрацювали проектні ідеї та мали змогу представити їх у Києві. Серед п’яти проектних ідей відібрали дві для реалізації їх у районі.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ