Театр імені Юрія Дрогобича презентував свою творчість у Польщі

1 грудня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Днями Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича повернувся з творчої поїздки до міста Устрики-Дольні (Польща), де актори презентували виставу "Дзеркало". Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Христина Береговська.

За її словами, творчу поїздку здійснили у рамках культурно-мистецького проекту "З України з любов’ю" та на запрошення Бєщадського культурного простору для популяризації української культури на теренах Польщі.

"Такі творчі заходи створюють найсприятливіші умови для зміцнення українсько-польських відносин, тому подібні акції плануються і на майбутнє, - зазначила Христина Береговська. - Так, після мистецької частини охочі мали можливість поспілкуватись із творчим колективом, який отримав чергове запрошення на осінні гастролі до Польщі".

Варто зазначити, що поїздка відбулася за підтримки Львівської обласної ради та департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Ключові слова:

мистецькі заходитеатр

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ