Європейській бізнес асоціації розповіли про інвестиційний клімат та переваги Львівської митниці

30 листопада 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Днями перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський та заступник начальника Львівської митниці Андрій Тодощук  провели зустріч із митним комітетом Європейської бізнес асоціації. Сторони обговорили низку актуальних питань.

Про це повідомляють у департаменті економічної політики ЛОДА.

Ростислав Замлинський представив іноземним партнерам інвестиційній потенціал Львівщини, наголосивши на основних перевагах області як регіону відкритого для інвестицій.

Крім того, він озвучив основні інфраструктурні досягнення області у 2016 році, які слід вважати наріжним каменем для залучення інвестицій.

Слід зазначити, що членів митного комітету ознайомили також із сервісними та інфраструктурними можливостями Львівської митниці. Так, серед основних переваг, якими характеризуються митні пости Львівщини, Андрій Тодощук назвав вигідну логістичну систему, зручну та якісну інфраструктуру, позитивну динаміку проведення митних операцій у режимі "Єдиного вікна".

За результатами зустрічі низка суб'єктів господарювання виявили бажання здійснювати митне оформлення зовнішньоекономічних операцій на Львівській митниці, а бізнес зацікавився можливістю розміщення виробничих потужностей саме у нашій області.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ