На Львівщині шукають експертів з питань децентралізації, - програма "U-LEAD З ЄВРОПОЮ"

29 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Програмою ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою" оголошує конкурсний відбір експертів з питань децентралізації.

Програма "U-LEAD з Європою" відбирає висококваліфікованих фахівців для підтримки впровадження реформи децентралізації у 24-ох областях України. Ці експерти будуть відібрані для надання консультаційної та експертної підтримки при впровадженні реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи, децентралізації повноважень центральних органів виконавчої влади та реформи державної регіональної політики.

Претендентам, котрі бажають позмагатись у конкурсному відборі, необхідно надіслати вичерпне резюме і заповнену анкету  до 18:00 год за київським часом 11 грудня 2016 року у формі електронного файлу на адресу expertpool@u-lead.org.ua з темою у форматі <Прізвище, ініціали / Експерт з питань децентралізації>.

Детальніше про вимоги до кандидатів та основні обов’язки експертів читайте на сайті Мінрегіону України.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ