На Львівщині шукають експертів з питань децентралізації, - програма "U-LEAD З ЄВРОПОЮ"

29 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Програмою ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою" оголошує конкурсний відбір експертів з питань децентралізації.

Програма "U-LEAD з Європою" відбирає висококваліфікованих фахівців для підтримки впровадження реформи децентралізації у 24-ох областях України. Ці експерти будуть відібрані для надання консультаційної та експертної підтримки при впровадженні реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи, децентралізації повноважень центральних органів виконавчої влади та реформи державної регіональної політики.

Претендентам, котрі бажають позмагатись у конкурсному відборі, необхідно надіслати вичерпне резюме і заповнену анкету  до 18:00 год за київським часом 11 грудня 2016 року у формі електронного файлу на адресу expertpool@u-lead.org.ua з темою у форматі <Прізвище, ініціали / Експерт з питань децентралізації>.

Детальніше про вимоги до кандидатів та основні обов’язки експертів читайте на сайті Мінрегіону України.

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ