Жовківщина презентувала свої таланти у Львівській філармонії

28 листопада 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 27 листопада, у Львівській обласні філармонії відбувся творчий звіт Жовківського району "Вінок Україні сплітаю з талантів Жовківського краю". Про це повідомили  в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"Жовківщина – дуже колоритний район на традиції, вишиванку, пісні, народне мистецтво та культуру загалом. Це сукупність матеріальних та духовних цінностей, створених українським народом протягом його історії, - розповіла директор департаменту Христина Береговська. - Це край багатий на таланти, які своєю самобутністю несуть українське слово, українську пісню, культуру, традиції на лебединих крилах радості і доброти далеко на терени Львівщини та усієї України".

Глядачі, котрі завітали на концерт, насолодилися мелодійністю Жовківського краю та збагатитилися багатством колоритного мистецтва. Свої таланти продемонстрували глядачам найкращі аматорські колективи та сольні  виконавці району, зокрема народний оркестр народних інструментів НД м. Рава Руська, народна чоловіча хорова капела "Діброва", народна хорова капела "Розточчя", народна хорова капела "Джерела Розточчя", народний ансамбль танцю "Первоцвіт", народний жіночий вокальний ансамбль "Журавка", вокальне жіноче тріо "Барви", народний сімейний ансамбль "Кожушки", чоловічий вокальний квінтет "Срібні дзвони", ансамбль бандуристів Жовківської ДШМ, народний камерний оркестр НД м. Дубляни, тріо акордеоністів "Resonance",  гурт "Drums-bend", студія бального танцю "GloriaDance", Вокальний жіночий ансамбль "Елегія", народний ансамбль "Троїсті музики", народний фольклорний ансамбль "Боянчанка", фольклорний колектив "Вишиванка".

З вітальним словом до учасників та глядачів виступив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, який вручив грамоти облдержадміністрації кращим працівникам культури Жовківщини.

Окрім того, у фойє філармонії гостей чекали виставки народних умільців: вишивка, вироби з бісеру, лялька-мотанка, вироби з лози, соломоплетіння, виставка книг, а також святкове частування.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ