У Львові тривають спортивні екскурсії для дітей родин Небесної Сотні та воїнів АТО

25 листопада 2016р, Координаційний медіа-центр. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Уродовж двох тижнів у Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України, тривають спортивно-пізнавальні заходи для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Зокрема, 23-24 листопада спортивну базу відвідали 94 дитини з родин учасників АТО з міста Стрия, Золочівського, Бузького, Перемишлянського та Жидачівського районів.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Діти у супроводі майстра спорту міжнародного класу Сергія Байталюка вже відвідали комплекс відкритих плавальних басейнів та критий басейн, комплекс стрілецьких тирів, кінну базу, зал боксу, легкоатлетичний манеж з велотреком. Провідні лучники Львівщини Сергій Мокрицький, Дмитро Марченко, Сергій Макаревич розповіли присутнім про свій вид спорту, про будову лука, продемонстрували техніку стрільби. При цьому кожен охочий міг вистрілити з навчального луку у спеціальні щити. Особливо дітей зацікавив тир для пневматичної стрільби та робота установок для проведення змагань зі стрільби.

Відвідали екскурсанти і базу сучасного п'ятиборства та легкоатлетичний манеж з велотреком. Їм розповіли про тренування у спортивних залах, а діти позмагалися у змаганнях із бігу. Інші у супроводі майстра спорту з велосипедних перегонів Тараса Пилипіва спробували свої сили на спортивному велосипеді.

На завершення зустрічі, представники груп кожного району одержали подарункові сертифікати на безкоштовне відвідування розважального центру "Дитяча планета".

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ