Польські та українські урядовці домовилися про спільні інфраструктурні проекти

24 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 листопада, завершилось дводенне спільне засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща. Робота парламентарів обох держав на засіданні дала можливість напрацювати питання розвитку транспортної інфраструктури двох країн.

Під час обговорення проекту "VIA Carpathia", який реалізує європейська спільнота, було напрацьовано питання про включення ще одного відрізку від проектованого автобану в сторону Львова, Тернополя, Хмельницького, Вінниці з виходом на Одесу, що дасть можливість зв’язати польські порти Гданськ та Гдиня з портами України.

Це, на думку парламентарів, можна розглядати як відновлення Великого шовкового шляху для транспортування вантажів через Україну у напрямку Східної Азії та Китаю.

Також результатом роботи двох комітетів стала домовленість про продовження курсування українського потягу "Інтерсіті" з Києва до Львова у напрямку Перемишля з подальшим продовженням до Кракова. 

Слід зазначити, що ПАТ "Укрзалізниця" під час сьогоднішнього засідання уже задекларувало свою готовність до цього експерименту.

Крім того, на спільному засіданні було обговорено перспективи покращення дорожньо-транспортної інфраструктури у контексті відкриття планованого пункту пропуску через державний кордон "Нижанковичі – Мальховіце". Відкриття цього прикордонного пункту пропуску планується на кінець 2018 року.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ