"Львівщина і Підкарпатське воєводство дають приклад співпраці", - Олег Синютка на засіданні транспортних комітетів України і Польщі

24 листопада 2016р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 листопада, відбулося підсумкове засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України за участі представників Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща.

На початку засідання з вітальним словом до присутніх звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка: "Це дуже символічно, що наше спільне засідання проходить у той час, коли в Брюсселі відбувається зустріч Україна – ЄС. Упевнений, що від нашої позиції і від наших спільних дій дуже багато залежить. Мені би дуже хотілося, щоб той позитивний приклад, який сьогодні є у співпраці Львівщини і Підкарпатського воєводства, поширився на всю територію України і Польщі. А запорукою цього є інтеграційні процеси, які не можливі без швидкого розвитку інфраструктури".

Голова ЛОДА висловив впевненість, що спільна зустріч стане поштовхом до розвитку інфраструктури по обидві сторони кордону і це призведе до того, що східний кордон України стане східним кордоном Європейського Союзу.

Нагадаємо, що результатом дискусії, серед іншого, стало підписання Декларації намірів співпраці між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Воєводським Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ