Дорожники Львівщини та Підкарпатського воєводства задекларують готовність співпраці

23 листопада 2016р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

У четвер, 24 листопада, у Львові відбудеться підсумкове засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України за участі представників Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща. Депутати та урядовці обох країн підсумують результати спільного виїзного засідання, яке сьогодні пройде у польському місті Красічин.

Результатом дискусії також стане підписання Декларації намірів співпраці між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Воєводським Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

Засідання у Львові відбудеться у малій сесійній залі обласної ради, за адресою вул.Винниченка, 16. На завершення заходу орієнтовно о 15:30 год для журналістів також передбачений брифінг.

Нагадаємо, що основна увага українських та польських депутатів буде зосереджена на відновленні залізничного сполучення за маршрутом Перемишль – Львів, покращенні дорожньої інфраструктури у контексті відкриття планованого пункту пропуску через державний кордон "Нижанковичі – Мальховіце", а також перспективах розбудови дорожньо-транспортної та залізничної інфраструктури в контексті впровадження транскордонного проекту VIA Carpathia.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ