У небо підняли панно-оберіг Пресвятої Богородиці: Львівщина відзначила річницю Революції Гідності

21 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 листопада, сотні львів’ян зібрались біля пам’ятника Тарасові Шевченку на проспекті Свободи, де три роки тому проходив Львівський Євромайдан аби відзначити День Гідності та Свободи та вшанувати 3-тю річницю Революції Гідності.

Участь у заходах взяв голова  Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, активна громадськість, учасники Революції Гідності, студенти та волонтери. Учасники заходу разом із представниками духовенства провели екуменічну молитву за Україну та її Героїв, а також громадське віче.

Родзинкою заходу стало мистецьке дійство, під час якого у небо на повітряних кулях підняли панно-оберіг Пресвятої Богородиці. Його виготовили талановиті учні мистецьких навчальних закладів Львівщини.

Окрім того, упродовж урочистостей на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові на величезному екрані у хронологічному порядку демонстрували кращі світлини та відеоролики від перших днів Революції Гідності і дотепер.

Музичним супроводом заходу стали патріотичні пісні у виконанні Галицького академічного хору, чоловічої хорової капели "Дударик", хору "Гомін" та гурту "Калофонія".

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ