В ЛОДА обговорили можливості покращення транспортного сполучення між Львовом та Любліном

19 листопада 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про потенційні напрямки співпраці, зокрема реалізацію спільних проектів у рамках Програми Польща-Білорусь-Україна, йшлося на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та керуючого справами облради Валентина Харлова із Маршалком Люблінського Воєводства Республіки Польща Славоміром Сосновскі у п’ятницю, 18 листопада.

Сторони зустрічі акцентували  увагу на дружніх стосунках України та Польщі та обговорили результати співпраці між Львівщиною та Люблінським Воєводством. А також - подальші вектори співробітництва, зокрема, реалізацію проектів у сфері охорони здоров’я, культури, інфраструктури, енергетики у рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.

"Наші регіони є хорошими партнерами, і вартувало би налагодити краще комунікаційне і транспортне сполучення між Львівщиною та Люблінським воєводством. Зі свого боку звертаємо увагу на залізничне сполучення, - наголосив Славомір Сосновскі. - Ми зокрема, маємо намір модернізувати колію на відрізку Люблін-Замосць. Також вважаємо, що варто було б у рамках Програми реалізувати проект, що передбачатиме забезпечення продовження цієї колії до Львова через Томашів і Хребенне".

Олег Синютка подякував Маршалкові Люблінського Воєводства за ініціативу і зазначив, що вона є досить актуальною, адже незабаром у Львові відбудеться спільне виїзне засідання Комітету Верховної Ради України та Комісії з питань інфраструктури Сейму Польщі.   

"Під час засідання його учасники планують обговорити питання спільної прикордонної інфраструктури та транспортного сполучення, - розповів Олег Синютка. - Я також обов’язково розповім і про вашу пропозицію".  

Обговорили сторони зустрічі і покращення залізничного сполучення на інших напрямках. А також згадали про збереження історичної спадщини на території обох держав.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ