В ЛОДА обговорили можливості покращення транспортного сполучення між Львовом та Любліном

19 листопада 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про потенційні напрямки співпраці, зокрема реалізацію спільних проектів у рамках Програми Польща-Білорусь-Україна, йшлося на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та керуючого справами облради Валентина Харлова із Маршалком Люблінського Воєводства Республіки Польща Славоміром Сосновскі у п’ятницю, 18 листопада.

Сторони зустрічі акцентували  увагу на дружніх стосунках України та Польщі та обговорили результати співпраці між Львівщиною та Люблінським Воєводством. А також - подальші вектори співробітництва, зокрема, реалізацію проектів у сфері охорони здоров’я, культури, інфраструктури, енергетики у рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.

"Наші регіони є хорошими партнерами, і вартувало би налагодити краще комунікаційне і транспортне сполучення між Львівщиною та Люблінським воєводством. Зі свого боку звертаємо увагу на залізничне сполучення, - наголосив Славомір Сосновскі. - Ми зокрема, маємо намір модернізувати колію на відрізку Люблін-Замосць. Також вважаємо, що варто було б у рамках Програми реалізувати проект, що передбачатиме забезпечення продовження цієї колії до Львова через Томашів і Хребенне".

Олег Синютка подякував Маршалкові Люблінського Воєводства за ініціативу і зазначив, що вона є досить актуальною, адже незабаром у Львові відбудеться спільне виїзне засідання Комітету Верховної Ради України та Комісії з питань інфраструктури Сейму Польщі.   

"Під час засідання його учасники планують обговорити питання спільної прикордонної інфраструктури та транспортного сполучення, - розповів Олег Синютка. - Я також обов’язково розповім і про вашу пропозицію".  

Обговорили сторони зустрічі і покращення залізничного сполучення на інших напрямках. А також згадали про збереження історичної спадщини на території обох держав.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ