Голова ОДА обговорив з Почесним консулом України в Бидгощі реалізацію проектів у туристичній галузі

18 листопада 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про потенційні вектори польсько-української співпраці, зокрема розвиток туристичного напрямку на Сколівщині та відновлення Палацу Гредлів йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Почесним консулом України в Бидгощі, Президентом Університету Економіки в Бидгощі Кшиштофом Сікорою у пятницю, 18 листопада.

Кшиштоф Сікора розповів про потенційні напрямки співпраці зі Сколівщиною, зокрема, намір реалізувати на території району проект, що стосуватиметься ревіталізації маєтку баронів Гредлів у місті Сколе. "Ми прагнемо започаткувати експериментальний проект спільно із громадою Сколівщини, що стосуватиметься ревіталізації Палацу баронів Гредлів. Таким чином маємо намір розвивати не лише туризм, а й залучати громаду до розвитку галузі та упорядкування паркової зони довкола", - зазначив він.  

Також Кшиштоф Сікора поділився планами облаштування будівлі Палацу та його майбутніх функцій, які обговорив із громадою району під час візиту цього тижня на Сколівщину. “Громада запропонувала нам створити у Палаці музей мисливства та лісництва. Також можна облаштувати там Міжнародний центр туристичного та готельного бізнесу і менеджменту. Прагнемо залучити до співпраці і наших партнерів і з Румунії, Словаччини, Угорщини" .

Обговорили сторони зустрічі і залучення інвесторів до розбудови у Сколівському районі гірсько-лижної та готельно-відпочинкової інфраструктури. Запропонував Почесний консул і партнерство між Сколівщиною та польським містом Мальборк.

Олег Синютка зі свого боку подякував Почесному консулу за ініціативи та ідеї проектів та висловив зацікавлення і підтримку щодо їх реалізації.

"На сьогодні важливо налагоджувати співробітництво в освітній сфері. Зокрема, вам варто розширювати співпрацю із Львівським інститутом економіки і туризму. Необхідно задокументувати також ваші пропозиції щодо ревіталізації Палацу Гредлів та облаштування паркової зони довкола, - зазначив Олег Синютка. - Зацікавлені ми і у покращенні гірсько-лижної та готельно-відпочинкової інфраструктури та співпрацю у цій сфері із потенційними інвесторами. Думаю, на таких паритетних умовах ми досягнемо успіху. А Сколівщина стане центром нашої потенційної співпраці".

Йшлося на зустрічі і про співпрацю із українськими університетами, візит українських викладачів до Бидгоща, екскурсію місцевими визначними місцями, а також організацію бізнес-заходів в Україні наступного року та залучення сюди польських інвесторів.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ