На армійській спортивній базі дітям учасників АТО організували першу екскурсію

17 листопада 2016р, Координаційний медіа-центр. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У середу, 16 листопада, з нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи, на Львівщині розпочалася серія спортивно-пізнавальних заходів для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Першими армійську спортивну базу Львова відвідали діти із Яворівщини та міста Дрогобича.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Діти ознайомились з інфраструктурою армійської спортивної бази, роботою комплексу відкритих плавальних басейнів, єдиного в Україні критого велотреку, комплексу стрілецьких тирів, кінної бази, боксерського залу. Екскурсія відбулась у супроводі начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, начальника навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові Руслана Сеника, директора обласного центру "Спорт для всіх" Вадима Климовича, голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, а також тренерів, спортсменів та волонтерів.

Окрім того, усі охочі випробували свої сили в окремих видах спортивних вправ, маючи за тренерів уславлених львівських спортсменів. Серед них, зокрема, учасниця Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро лучницю Вероніка Марченко, члени національних збірних команд України з велоспорту, кульової стрільби, легкої атлетики, стрільби з лука та сучасного п’ятиборства Ярослав Мокринський, Сергій Байталюк, Соломія Трапезнікова, Сергій Макаревич, Юрій Бурбан, Володимир Бучинський. На завершення пізнавальної екскурсії дітям подарували футболки, спортивні щоденники, тематичні значки та  ручки від НОК України, а також солодощі.

Загалом діти, батьки яких брали участь у Революції Гідності та АТО, матимуть змогу побувати на екскурсії однією з найкращих спортивних баз Львівщини упродовж всього листопада за окремим графіком. Заходи охоплять майже 500 дітей з усієї області.

Варто зазначити, що серію спортивно-пізнавальних заходів організовує управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за активної підтримки навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, відділення НОК України у Львівській області, обласного центру "Спорт для всіх", тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, провідних спортсменів-олімпійців Львівщини, керівників проекту "Мій тато захищає Україну" та ін.

Ключові слова:

АТОдітиекскурсіяспорт

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ