Ростислав Замлинський проінспектував на Турківщині об'єкти, на які виділили кошти з ДФРР

15 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський відвідав Турківський район. Зокрема, зустрівся із головами сільських рад району.

Перший заступник голови Львівської ОДА на початку наради розповів про реформу децентралізації в Україні та Львівській області, зокрема. Також учасники зустрічі обговорили питання об'єднання територіальних громад на Турківщині.

За підсумками зустрічі Турківська райдержадміністрація разом з головами сільських рад у найкоротший термін має подати до Львівської ОДА узгоджений проект Перспективного плану спроможних територіальних громад. Його планують розглянути на найближчому пленарному засіданні сесії обласної ради.

Також Ростислав Замлинський разом із головою Турківської РДА Олександром Лабецьким оглянув об'єкти, які фінансуються за кошти ДФРР. Зокрема, очільник району розповів, що активні роботи ведуться в с. Лосинець, де відбувається реконструкція місцевої школи. За його словами, на 80% вже зроблені фасадні роботи, зараз здійснюють штукатурку внутрішніх стін, проводять електрику та монтують водостічні труби. 

За результатами об'їзду Ростислав Замлинський дав доручення активізувати роботу підрядним організаціям, а місцевій владі – контролювати дотримання графіку виконання робіт.

До слова, цими вихідними перший заступник голови Львівської ОДА з робочим візитом також відвідав і Самбірський район.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ