У львівському драматичному театрі відбувся мистецький вечір, присвячений пам’яті Богдана Ступки

15 листопада 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У понеділок, 14 листопада, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбувся мистецький вечір, присвячений пам’яті Богдана Ступки. Глядачам представили виставу-спогад від київського Національного театру імені Івана Франка. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"Вистава, яку презентували франківці, дозволила глядачам поринути у творче життя Богдана Сильвестровича, через театральну метафору пригадати шлях його становлення, зустрітися з персонажами, що їх створив актор, і які сьогодні продовжують жити на телеекранах", - зазначила директор департаменту Христина Береговська.

Враховуючи те, що в центрі уваги авторів вечора – історія життя актора, головними виконавцями-оповідачами стали син Богдана Ступка Остап та онук Дмитро.

За словами Христини Береговської, для повноти враження та ефекту присутності актора творча група використала сучасні мультимедійні технології. Присутні ознайомились з ексклюзивними кінодокументами як із сімейного архіву Богдана Ступки, так і з численних записів, інтерв’ю різних часів та різних теле- та кінопрограм.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ