У Львівському палаці мистецтв урочисто відкрили художній Осінній салон "Високий замок"

14 листопада 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 13 листопада, у Львівському палаці мистецтв відбулось відкриття ХХ-го щорічного художнього Осіннього салону  "Високий замок - 2016". Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

За словами заступника директора департаменту Мирослави Туркало, це щорічна художня виставка-конкурс, метою якої є популяризація сучасного українського мистецтва та активізація мистецького середовища Львова.

"Це платформа для творчої співпраці, обміну досвідом, думками та поглядами між митцями та глядачами. Традиційно найбільш представлений живопис та графіка, менше – дрібна скульптура, кераміка, ткацтво", - зазначила Мирослава Туркало.

У  відкритті виставки взяв участь заслужений діяч мистецтв України, художник, член Національної спілки художників України Орест Скоп, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій - начальник управління культури Мирослава Туркало, а також мистецтвознавці та художники зі Львова, Києва, Одеси та інших міст.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ