Військовий оркестр Академії сухопутних військ дав концерт на Жовківщині

14 листопада 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 13 листопада, військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного розпочав серію концертів у районах Львівщини. Цього дня військові з мистецьким подарунком завітали у Жовківський народний дім.

"Концерт відбувся у знак подяки мешканцям районів Львівщини, які відвідували полігон, виступали перед бійцями, надавали організаційну та волонтерську допомогу, - розповідає Христина Береговська, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. - Виступ оркестру не тільки вразив кожного глядача, що був у залі, а й викликав шквал позитивних емоцій".

У свою чергу, керівникові військового оркестру вручили грамоту від відділу культури і туризму Жовківської РДА із вдячністю за популяризацію української музики на території району. Зазначимо, що цьогоріч оркестр також виступав у м.Рава Руська, м.Жовква (двічі), с.Сулимів та смт.Куликів, що на Жовківщині.

"Більше як 50 військових оркестрантів, у своїй програмі продукували чудові українські патріотичні пісні та вокально-хореографічні композиції. Цим вони дарували гарний настрій глядачам та відчуття , що невдовзі українські військові забезпечать мир на Сході України і зупинять агресію російського загарбника", - зазначила Христина Береговська.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ