1200 фур було скеровано у визначені місця тимчасового відстою, - Ірина Гримак

14 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Для забезпечення проїзду автодорогами Львівської області та уникнення заторів було прийняло рішення керівництвом ЛОДА, починаючи з 10:00 год неділі, скеровувати великогабаритний транспорт у визначені місця тимчасового відстою.

Про це сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу повідомила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак.

Загалом, на місця відстою за 13 листопада було відправлено 1200 фур. "Це фактично 70% кількості транзитного транспорту, який пересувається територією області", - повідомила Ірина Гримак.

Посилене патрулювання також здійснювали служби правопорядку, зокрема працівники Головного управління Національної поліції та Управління патрульної поліції у м. Львові. На дорогах області працювало близько 20 екіпажів патрульної служби.

На засіданні обласного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2016/17 року, яке відбулось у неділю, 13 листопада, їм було дано доручення скеровувати великогабаритний вантажний транспорт, що прямує територією Львівської області, у визначені місця відстою.

Також патрулі забезпечували оперативне інформування інших учасників дорожнього руху про маршрути об’їздів небезпечних ділянок автомобільних доріг та ситуацію на автошляхах.

Ключові слова:

негодатранспорт
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ