У ЛОДА обговорили зміни та особливості ЗНО-2017

14 листопада 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Актуальні питання організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації обговорювали на прес-конференції за участі директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій та директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк сьогодні, 14 листопада.

Так, директор Лариса Середяк повідомила, що цього року результати ЗНО з української мови і літератури, математики або історії України та одного з предметів на вибір учня зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Із обраних предметів кожен учасник отримає оцінку у 200-бальній шкалі за системою ЗНО та у 12-бальній для отримання атестату.

"Зауважу, що якщо випускник другим предметом обрав математику, то він має право третім предметом обрати історію України і навпаки. Усього для вибору проведення ДПА у формі ЗНО винесено 12 предметів. Традиційні випускні іспити у 11 класах не проводитимуть", - зазначила Лариса Середяк. 

За словами Любомири Мандзій, ЗНО із іноземних мов, окрім англійської, цього року проведуть в один день. Вона також повідомила про скорочення, порівняно із минулим роком, термінів реєстрації на ЗНО:

"Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 23-го травня до 16 червня 2017 року, а реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме з 6-го лютого до 17-го березня 2017 року".

Варто зазначити, що пробне оцінювання з української мови та літератури проведуть 1 квітня, із предметів на вибір – 8 квітня. Реєстрація триватиме із 10 до 31 січня.

Ключові слова:

ЗНОосвіта

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ