Понад 6 млн гривень отримали цього року місцеві ради Львівщини за оренду земель

11 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

За результатами земельних аукціонів, організованих цьогоріч Держгеокадастром Львівщини, продано право оренди 126 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 2,3 тис га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 6,2 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

За словами начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького, зросла зацікавленість потенційних покупців, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території області. "А завдяки організації аукціонів отримуємо найкращу ціну за оренду земель, значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад, прозорість у врегулюванні земельних відносин на місцях", - зауважив посадовець.

Слід зазначити, що в четвер, 10 листопада, відбувся земельний аукціон, під час якого ціна продажу права оренди зросла у 2,5 рази. "Було продано право оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Городоцькому та Жидачівському районах (за межами населених пунктів) загальною площею 144,8 га. – Говорить Андрій Кавецький. - У результаті торгів ціна оренди цих земельних ділянок зросла до 327 тис грн (стартова ціна – 127 тис грн), а переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років".

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 17 листопада. Детальніше ознайомитися із запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ