На Львівщині триває набір до національної збірної для участі у Всесвітніх Іграх Нездоланних

11 листопада 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У четвер, 10 листопада, заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська зустрілась з організаторами команди Invictus Games: Team Ukraine Івоною Костиною та Андрієм Козінчуком. Саме цими днями за їх участі в універсальному спортивному залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (вул. Генерала Грекова, 1) відбуваються зустрічі з військовиками Львівщини, пораненими під час воєнних дій, які виявляють бажання потрапити до складу команди України на Всесвітніх Іграх Нездоланних (Invictus Games).

Зазначимо, що такі Ігри відбудуться наприкінці вересня 2017 року в місті Торонто (Канада). Вперше у таких змаганнях офіційно візьме участь й збірна команда України.

Маріанна Вільшинська разом з начальником обласного управління фізичної культури і спорту Юрієм Майбородою та директором регіонального центру "Інваспорт" розглянули актуальні питання організації такої роботи на Львівщині. Зокрема, вони обговорили логістику тренувальних зборів, оголошення тренерських кадрів, питання матеріально-технічного забезпечення, промоційної кампанії, психологічного супроводу поранених військових.

Довідка:

"Invictus Games" уперше відбулися у 2014 році в Лондоні. Тоді їх учасниками стали представники 13 країн із Європи, Азії, Північної Америки та Океанії. На другі ігри в американському Орландо приїхали вже військовики 15-ти країн. На ігри в Торонто 2017 року запрошено вже 17 країн.

До програми "Invictus Games" увійшли такі види спорту: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, паверліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ