У Музеї визвольної боротьби відкрили виставку військово-польового мистецтва

10 листопада 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 листопада, у Музеї визвольної боротьби України відбулося відкриття виставки "Військово-польовий арт". В проекті взяли участь  близько 90 митців народно-ужиткового мистецтва України з  22 областей.

Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

У відкритті виставки взяли участь заступник голови облдержадміністрації - керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало, директор музею визвольної боротьби України Володимир Бойко, куратор виставки Павло Ротар, який, до слова, служив в  добровольчому особливому батальйоні спеціального  призначення "Золоті Ворота" в зоні АТО.

Так, гостям представили експозицію, яка висвітлює події зони АТО крізь призму мистецтва українських художників. Серед майстрів є учасники АТО, які проходять службу безпосередньо в зоні бойових дій. Суть проекту полягає в тому, щоб  накласти прояви  українського народного мистецтва  на  предмети, які мають  суто військове походження - амуніцію, обладнання і засоби  привезені із зони АТО. Такі заходи з арт-терапії направлені на психо-емоційну реабілітацію учасників АТО.

Окрім того, в рамках виставки кожної п’ятниці та суботи з 15:00 год до 16:00 год у музеї Визвольної боротьби України для дітей родин АТО та школярів будуть  проводитись майстер-класи  з вишивання, розпису гільз та виготовлення ляльки-мотанки.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ