З аукціону продадуть право оренди трьох земельних ділянок

9 листопада 2016р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

8 грудня о 11:00 год відбудеться земельний аукціон з продажу права оренди трьох земельних ділянок. Про це повідомили в департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації.

Лот №1: земельна ділянка площею 0,3720 га, розташована на території Половецької сільської ради Радехівського району Львівської області.

Лот №2: земельна ділянка площею 2,9587 га, розташована на території Половецької сільської ради Радехівського району Львівської області.

Лот №3: земельна ділянка площею 0,4000 га, розташована на території Половецької сільської ради Радехівського району Львівської області.

Аукціон відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412. Реєстрація учасників земельних торгів відбувається в день проведення з 8:00 до 10:40 год.

З переліком документів, необхідних для подачі заяви та оформлення документів на участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення (права оренди на них), можна ознайомитися – тут.

Усю необхідну інформацію можна знайти на сайті Держгеокадастру.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ