У Музеї визвольної боротьби представлять виставку "Військово-польовий арт"

8 листопада 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У четвер, 10 листопада, у Львові, у Музеї визвольної боротьби України, відкриють виставку "Військово-польовий арт". У проекті задіяно близько 90 митців народно-ужиткового мистецтва України з 22 областей. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

За її словами, на виставці можна буде побачити амуніцію та обладнання, привезені із зони АТО. "Усі артефакти пройшли горнило військових подій, зібрані і привезені в Київ, а звідти направлені індивідуально кожному майстру. Серед майстрів є учасники АТО, які проходять службу безпосередньо в зоні бойових дій, - розповіла директор департаменту. - Цією виставкою автори мають на меті показати силу життя, прагнення краси і гармонії, що пробивається через жахи війни. А загалом такі заходи з арт-терапії направлені на психо-емоційну реабілітацію учасників АТО".

В Україні уже відбулося 11 виставок – у Києві, Білій  Церкві,  Слов’янську, Житомирі, Рівному, Луцьку.

До слова, куратор проекту Павло Ротар служив  у  добровольчому особливому батальйоні спеціального  призначення "Золоті Ворота" в зоні АТО, а зараз проходить службу в полку "Київ".

Початок презентації о 16:00 год. Перебуватиме виставка у музеї до 11 грудня 2016 року.

Також у рамках виставки кожної п’ятниці та суботи з 15:00 год до 16:00 год у Музеї визвольної боротьби України для дітей родин АТО та школярів проводитимуть майстер-класи з розпису, різьби, вишивання, виготовлення ляльки-мотанки.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ