На Львівщині вшанували постать Маркіяна Шашкевича

7 листопада 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Цієї неділі, 6 листопада, на Львівщині урочистими заходами вшанували пам’ять поета, публіциста, автора першої книжки українською мовою "Русалка Дністрова", отця Маркіяна Шашкевича.

Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, у львівському музеї-альманасі Русалки Дністрової відбулось покладання квітів та богослужіння за участі учасників Шашкевичівської комісії, учнів Львівської школи ім. Маркіяна Шашкевича та студентів ЛНУ ім. Івана Франка.

У музеї Маркіяна Шашкевича, що у с. Нестаничі Радехівського району відбувся концерт пам’яті за участі Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Львівської державної академічної чоловічої хорової капели "Дударик".

Також у с. Деревня Жовківського району з нагоди 205-ї річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича провели літературно-мистецький вечір та екскурсію у народний музей.

Окрім того, на малій батьківщині письменника, у селі Новосілки Буського району провели ряд літературно-мистецьких урочистих заходів. Так, вшанування розпочалося  літургією у місцевому храмі, опісля священики відправили панахиду на сільському цвинтарі. Також з нагоди 205-ї річниці від дня народження славного земляка, народного поета, прозаїка та публіциста Маркіяна Шашкевича для гостей та учасників провели екскурсії, конкурс малюнків та концерт за участі народних колективів району.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ