Голова ОДА зустрівся із директором Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету

8 листопада 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про можливість відновлення Польсько-українського форуму партнерства та проведення міжнародної конференції з циклу "Європа Карпат" йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із директором Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету Яном Маліцьким у вівторок, 8 листопада.

Сторони зустрічі обговорили можливість відновлення Польсько-українського форуму партнерства під патронатом керівників зовнішньополітичних відомств України та Польщі. На думку Яна Маліцького, цей форум може стати консультативним органом для тих представництв, що займаються польсько-українськими відносинами.

Йшлося на зустрічі і про виїзне засідання Комітетів України та Польщі, що має відбутися у Львові на початку грудня. До слова, польська сторона вирішила розширити програму заходу. Також порушили питання проведення виїзної наради Комісії з питань інфраструктури. Під час заходу його учасники планують обговорити питання прикордонної інфраструктури, зокрема, пунктів пропуску на польсько-українському кордоні.

Учасники зустрічі також обговорили питання зміни дати проведення міжнародної конференції з циклу "Європа Карпат" та можливість проведення заходу навесні наступного року.

Також сторони порушили тему польсько-українських відносин та згадали про офіційні візити представників обидвох країн до України та Польщі. Зокрема  про офіційний візит Президента України Петра Порошенка на початку грудня цього року до Варшави задля участі у заході з нагоди відзначення 25-ї річниці визнання незалежності України Польщею.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ